В зону ООС – планшети та пічки: благодійники з Боярки допомагають українським військовим

293 0 0

В ніч на Святого Миколая група боярчан під керівництвом Артура Козаченка відправилась на територію ООС (АТО) з подарунками. Волонтери їздять кожного місяця в найбільш небезпечну зону на передовій – щоб порадувати військових та відвідати сина.

18 грудня волонтери з Боярки відправились в зону операції об’єднаних сил – на Світлодарську дугу в гості до 72-гої бригади імені Чорних Запорожців. Крім найнеобхідніших речей везуть 30 кілограм олів’є, 3 планшети з інтернетом та 6 пічок «Ракета».

«Наш син зараз служить в зоні бойових дій. Це друга бригада – вже третій рік. Ми з дружиною стали волонтерами. Відвідуємо раз на місяць 72-гу бригаду», – розповідає ініціатор поїздок Артур Козаченко. Зазначає, що хлопці, які знаходяться на передовій, не отримують нормального спорядження, гарячого харчування. Тож військові виживають лише за рахунок допомоги волонтерів. «Чому вони не довозять на передову – цікаве питання. Ми намагалися 3 роки це дізнатися, і нам сказали, що десь там корупція всередині», – говорить Артур.

Дружина Артура – Наталя Ульянова, очолює «Спілку жінок Київщини». Саме вона оголошує про чергові збори до території військових дій. Допомагають мешканці Києво-Святошинського району, а нещодавно долучилась і Фастівщина.

Читайте ще:  Ялинка - гори: головну прикрасу Боярки відкриють в парку Шевченка

«Крім волонтерської діяльності ми з дружиною ще і правозахисники. Ми допомагаємо безкоштовно людям у судах: підготовка до судових засідань, супроводження судових процесів. Ми допомагаємо тим людям, які не можуть мати адвокатів», – описує свою волонтерську діяльність Козаченко. Потім люди, яким допомогло подружжя, допомагають комплектувати посилки у зону бойових дій.

Цього разу везуть, крім їжі та гігієнічних засобів, планшети та пічки. «У мене є товариш, Костянтин Єгошин, який сам пічки вдома виготовляє. Ми купуємо необхідний матеріал і він вдома в майстерні виготовляє ці пічки. Вони дуже хлопцям подобаються, бо працюють на трісочках і не треба багато дров», – зазначає Артур.

Волонтери планують також заїхати до однієї зі шкіл на Донеччині. «Діти з Київщини підготували подарунки для однолітків. Запакували їх в коробки, перев’язали стрічкою. Ми в цей раз заїдемо в школу і передамо від дітей Київщини дітям Донеччини подарунки», – ділиться планами Козачук.

Теги: бійці АТО, благодійність, Боярка, волонтери, волонтерська допомога, громадська організація, подарунки, святий Миколай, учасники ООС Розділи: Боярка, Києво-Святошинський район, Новини
share TWEET SHARE share
Схожі публікації