В Яготині планують розвивати туристичну галузь

648 0 2

Яготині й далі планується розвиток туристичної галузі, що дасть приток гостей, а значить і грошей до міста.
Зокрема планується ввести в дію інформування у тому числі й фотоматеріалами, потенційних туристів за допомогою встановлення на сучасні смартфони спеціального софту (програмного забезпечення з мобільних додатків для андроїда та ай-фонів), що дасть змогу за допомогою QR-Кодів, які розташують на туристичних об’єктах, донести до відвідувачів детальну інформацію про місто та його історію.
Такий метод інформування вже досить широко використовуються на різних туристичних об’єктах як в Україні так і у світі.
Крім цього продовжується реалізація проекту зі створення в Яготині ландшафтний парк .Парк ініційований громадою Яготина.Таку ініціативу підтримали , як яготинська, так і обласна влада. Так депутатами Київської обласної ради підтримано рішення про створення регіонального ландшафтного парку “Яготинський імені ” Гетьмана Кирила Розумовського” загальною площею 131,6 га. Влсне гетьман Розумовський і заклав згаданий парк.
На проектованій території знаходяться унікальні ландшафти з цінними видами флори і фауни. Особливо цінний півострів “Круглий острів”, який є унікальним останцевим (півостровом) із раритетною рослинністю центрального лісостепу і є рефугіомом лісового пагорба в межах реліктової долини річки Супій.

Читайте ще:  Опалювальний сезон в Броварах - розпочато

Розділи: Новини, Яготин
share TWEET SHARE share
Залишити коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

124 queries in 1,390 seconds.