В Україні створили унікальний месенджер для водіїв

628 0 0

avto

В Україні запустили додаток Autogram, яке дозволить написати автовласникові повідомлення, маючи в розпорядженні тільки його номер реєстрації автомобіля.

Його розробник Петро Шпагін, співзасновник проекту – Сергій Гридін.

Засновники стартапу виділяють два ключових завдання, які вирішує їхній додаток. Перше – інформаційне: водій може зв’язатися із кермувальником тієї ж марки авто, щоб дізнатися, скажімо, як той встановив автобагажник.

Друге завдання – екстренне. Трапляються випадки, коли необхідно екстрено зв’язатися з власником авто. Це може бути ДТП, коли автівка заважає проїзду, крадіжка майна з салону, відкрите скло, евакуація авто та низка інших ситуацій, які слід вирішити негайно.

Новий український стартап Autogram допоможе з легкістю написати будь-якому власникові автомобіля, і він отримає це повідомлення, якщо зареєстрований в системі. Для реєстрації в унікальному месенджері потрібен номер телефону і держномер автомобіля.

Номер телефону використовується тільки для реєстрації та екстреного повідомлення, інші користувачі не бачать номери телефонів користувачів. Такі правила додатку.

Усі дані, як і листування зберігаються в зашифрованому вигляді на серверах, наданих компанією Google. Анонімність – ключова в цьому додатку.

За джерелом: http://mashyna.com.ua
Фото із відкритого доступу мережі Internet

 

Читайте ще:  Бориспіль: сухофрукти із присмаком голуба

Теги: автомобіліст, автосвіт, додаток Autogram, стартап Розділи: Новини, Україна
share TWEET SHARE share
Залишити коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

130 queries in 1,237 seconds.