В школі № 12 споруджують майданчик для вивчення ПДР та новий клас в коридорі

405 0 0

 

1 вересня Ірпінська спеціалізована школа № 12 прийме 8 перших класів. Загалом в школі навчається більше 2 тисяч дітей. В деяких класних приміщеннях вже завершили ремонт, в інших — роботи ще тривають, а  деякі  – ще споруджують. Через брак місця в навчальному закладі створюють новий кабінет в коридорному приміщені.

Зроблені капітальні ремонти  в класних кабінетах молодшої ланки. В деяких проведено косметичний ремонт

Але більшість кабінетів ремонту не потребують, адже і учні, і персонал школи утримують їх в гарному стані. Також зроблено ремонт у їдальні, а саме у приміщені, де встановлена миюча машина для посуду.

Частково полагодили дах школи. Крім того, на території школи тривають роботи, щодо встановлення першого в місті майданчика для вивчень правил безпеки дорожнього руху.

Тут будуть міні-вулиці і тротуари з дорожніми розмітками та знаками, які обійшлися міському бюджету  900 тисяч гривень. За словами директора, будівництво майданчику буде завершено до 1 вересня.

Читайте ще:  Об’єктивний огляд ЗОШ № 2 в місті Ірпінь. Частина 1

Теги: благоустрій, Діти, забудова, Земля, ирпень, Ірпінська рада, ірпінь, Ірпінь онлайн, київщина, міська рада, Освіта, Погляд, Приірпіння, школа Розділи: Ірпінь, Новини
share TWEET SHARE share
Схожі публікації