В Ірпінському регіоні закривають кілька поштових відділень

883 0 0


Жителі Гостомеля і Ворзеля занепокоєні закриттям з 1 вересня поштових відділень у мікрорайонах Військового містечка та Кичеєво, розташованих у доволі людних місцях, де десятки багатоповерхівок, школи, садочки.  Відтепер людям похилого віку вкрай незручно буде діставатися до центру Гостомеля чи Ворзеля, долаючи чималі відстані.

Отже, не тільки в селах проводиться так звана оптимізація,  процес ліквідації відділень «Укрпошти» вже добрався і до селищ.

Інформацію підтверджує прес-служба «Укрпошти»: відділення закриваються через незначні обсяги кореспонденції поштових та фінансових послуг незначні, що не дозволяє утримувати ці відділення, але запевняють, що кореспонденцію та пенсії листоноші й надалі розноситимуть мешканцям мікрорайонів. Крім того, через працівників «Укрпошти» люди зможуть сплачувати комунальні платежі.

У Ворзелі вже розпочали збір підписів, ініційований Ворзельською селищною радою, під зверненням до ДП «Укрпошта», у зв’язку з намірами закрити Кичеєвське відділення зв’язку. Наразі уже зібрано понад 200 підписів.

У Гостомелі далі розмов справа поки що не пішла.

 

Фото ІА “Погляд”
Читайте ще:  На Бориспільщині знову горіла людська домівка

Теги: ДП "Укрпошта", закриття поштових відділень, кореспонденція, оптимізація Розділи: Ворзель, Гостомель, Новини
share TWEET SHARE share
Схожі публікації
Залишити коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *