В Ірпені за бюджетні кошти розпочали ремонтувати дорогу, яку вже зробили в минулому році

668 0 1

 

В Ірпені за бюджетні кошти розпочали ремонтувати дорогу, яку вже зробили в минулому році. Наразі вона у хорошому стані. Проте, заплановано повністю поміняти асфальтне покриття відрізку дороги від 6 ї до 7 ї лінії. Туди ж потрапляє і вулиця Варшавська,  де збираються зробити ще й Депутат Ірпінської міської ради Лаврентій Кухалейшвілі зазначає, що в такий спосіб відбувається розкрадання бюджетних коштів. Адже в Ірпені є дороги, які взаглі знаходяться у жахливому стані. Однак, Ірпінська міська рада виділила півтора мільйони гривень на дорогу, що вже не потребує ремонту.

Цього тижня, на сесії Ірпінської міської ради мер міста відповів, що такі  ремонти відбувіаються на прохання місцевих мешканців, тому є доречними.

Отже, незабаром люди отримають вчергове покращену дорогу. Втім, депутат цього округу Лаврентій Кухалейшвілі вважає, що саме цей відрізок дороги вже вдруге перекладають наново задля забудови чотирьох гектарів парку ім. Стельмаха, що знаходиться поруч.

Читайте ще:  9 листопада у Вишгороді 47-ма чергова сесія міськради

Теги: благоустрій, Бородянка, Бородянський район, Буча, Вишгород, Влада, Ворзель, Гостомель, Грощі, дорога, дороги, екологія, забудова, Земля, ирпень, Ірпінська рада, ірпінь, Ірпінь онлайн, київщина, Корупція, коцюбинське, міська рада, Погляд, Приірпіння Розділи: Ірпінь, Новини
share TWEET SHARE share
Схожі публікації
Залишити коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *