В Ірпені відбудеться VІІ чемпіонат світу з футболу серед українських діаспорних команд

713 0 0

В Ірпені відбудеться VІІ чемпіонат Світу з футболу серед українських діаспорних команд. Церемонія відкриття запланована на 21 серпня (міський стадіон «Чемпіон»), а фінальна гра – на 24 серпня.

П’ять років поспіль чемпіонат проводився на Тернопільщині, минулоріч на Івано-Франківщині.

Чемпіонат проводиться з метою: зміцнення дружніх відносин і єднання української еміграції з рідною державою, залучення до занять фізичною культурою і спортом широких верств населення, організації активного спортивного дозвілля, пропаганди олімпійських ідей шляхом запровадження здорового способу життя, популяризації футболу в Україні.

Участь у заході візьмуть українці з Австрії, Білорусі, Болгарії, Естонії, Ізраїлю, Іспанії, Молдови, ОАЕ, Польщі, США, Чехії.

Керівництво проведенням змагань здійснюється Міжнародним Об’єднанням Українських Громад «Четверта Хвиля» (МОУГ «Четверта хвиля»), Міністерством молоді та спорту України, Ірпінською міською радою, Національним Університетом Державної Фіскальної Служби України, Київською обласною державною адміністрацією, управлінням спорту Київської обласної державної адміністрації, Федерацією Футболу України, Київською обласною федерацією футболу та за сприяння Національного Олімпійського Комітету України і Світового Конгресу Українців.

 

За джерелом: http://koda.gov.ua/
Фото – “Погляд”

 

Читайте ще:  Вересень 2018-го став одним із найтепліших за останні 137 років

Теги: команди з української діаспори, Федерація футболу України, Чемпіонат Світу з футболу Розділи: Головне, Ірпінь, Новини
share TWEET SHARE share
Схожі публікації
Залишити коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

124 queries in 1,453 seconds.