В Ірпені розширена нарада керівників — без звичної відеотрансляції: закритість нової влади чи акліматизація до посадових крісел?

573 0 0

В Ірпені розширена нарада керівників — без звичної відеотрансляції: закритість нової влади чи акліматизація до посадових крісел?

6 серпня в Ірпені пройшла розширена нарада керівників служб та комунальних підприємств, які відповідають за життєзабезпечення нашого міста.

Основний меседж, який озвучив новий перший заступник міського голови Олександр Маркушин: прямих відеотрансляцій нарад поки не буде. Такі заходи проводитимуть у кабінетах профільних заступників, плануються і з виїздом на місця.

Мовляв, щоб у опонентів влади, зокрема й ІА “Погляд”, не було приводів певного негативного трактування їхніх дій. Образно кажучи, є потреба акліматизації до посадових крісел.

Хотілося б, щоб нове міське керівництво на чолі з в.о. мера Анастасією Попсуй адекватно сприймало аргументовану критику. Адже відкритість влади — це одна із основних демократичних засад суспільного устрою. Тим паче, що Ірпінь наші місцеві можновладці позиціонують як європейське місто.

На нараді наголошувалося на необхідності ретельного дотримання виробничої дисципліни працівниками служб та підприємств, виконання розпоряджень.

Мовляв, працюємо у злагодженому режимі, міський голова (напевне мається на увазі відставний Володимир Карплюк) нікуди не подівся, він з нами, його не буде лише 10 днів. Команда і надалі дружно розвиватиме Ірпінь.

Ця фраза, що пролунала на нараді, виглядає досить дивною. Адже Карплюк склав свої повноваження міського голови. Можливо, він просто надихатиме новообличчівську команду доречними порадами?

Читайте ще:  Котельні у Коцюбинському офіційно належать громаді

Одне з нагальних питань на сьогодні — ремонт та добудова освітянських приміщень, щоб вчасно все закінчити до свята Першого дзвоника, аби діти могли нормально розпочати новий навчальний рік.

Заступник міського голови Марія Попруга нагадала про необхідність знищення амброзії, що розрослася у деяких куточках нашого міста. Люди жаліються на негативний вплив цієї рослини на здоров’я.

Загалом нарада була короткою та конструктивною. Маркушин надихнув своїх колег на роботу: “Ми завжди готові вам підставити плече, але ніхто за вас не працюватиме”. До речі, замість нього виконувати обов’язки начальника КП “Ірпіньводоканал” буде колишній керівник цього підприємства Віктор Коваленко.

Теги: Амброзія, благоустрій, Діти, ирпень, Ірпінська рада, ірпінь, Карплюк, київщина, Нові обличчя, Олександр Маркушин, Освіта, Погляд, Попсуй, Приірпіння, школа Розділи: Ірпінь, Київщина, Новини
share TWEET SHARE share
Схожі публікації
Залишити коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *