В Ірпені розповіли про волонтерство

395 0 0

13 квітня в Ірпінському фіскальному університеті відбулась зустріч студентів з волонтерами благодійного фонду ”Таблеточки”.

Український незалежний фонд розпочав свою роботу ще у 2011 році. Головна мета допомогти дітям які мають онкологічні захворювання.Також волонтери фонду займаються закупкою ліків, медичної апаратури,сприяють розвитку безоплатного донорства крові,організовують лікування закордоном та надають психологічну допомогу хворим дітям та їх сім”ям.

На заході координатор благодійного фонду ”Таблеточки” розповіла усім присутнім про важливу роботу волонтера. А також зазначила,що кожен бажаючий може розпочати займатися корисною справою. Студенти,які цього дня завітали на захід розповідають,що задоволені новими знаннями. Та зазначають, що волонтерство для них це досить важлива та корисна тема. Адже стараються також залучатись до корисної справи.13 квітня в Ірпінському фіскальному університеті відбулась зустріч студентів з волонтерами благодійного фонду ”Таблеточки” .Український незалежний фонд розпочав свою роботу ще у 2011 році.

Головна мета допомогти дітям які мають онкологічні захворювання. Також волонтери фонду займаються закупкою ліків, медичної апаратури,сприяють розвитку безоплатного донорства крові,організовують лікування закордоном та надають психологічну допомогу хворим дітям та їх сім”ям. На заході координатор благодійного фонду ”Таблеточки” розповіла усім присутнім про важливу роботу волонтера. А також зазначила, що кожен бажаючий може розпочати займатися корисною справою. Студенти,які цього дня завітали на захід розповідають,що задоволені новими знаннями. Та зазначають, що волонтерство для них це досить важлива та корисна тема. Адже стараються також залучатись до корисної справи.

Читайте ще:  В Ірпені відбувся благодійний фестиваль “IRPIN DOBRO FEST”

Теги: Буча, Вишгород, Ворзель, Гостомель, Діти, ирпень, ірпінь, Ірпінь онлайн, київщина, коцюбинське, Медицина, Освіта, Погляд, Приірпіння Розділи: Ірпінь, Новини
share TWEET SHARE share
Схожі публікації
Залишити коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *