В Ірпені проведуть цікавий освітній флешмоб: долучайтесь!

735 0 0

Флешмоб освіта Ірпінь

Школа та садочок просто неба, фотозона, смачна їжа, аквагрим, флешмоб та багато іншого — на центральній площі Ірпеня. Все це — для того, щоб привернути увагу дорослих до проблем дітей.

22 вересня з 16:00 до 20:00 біля Ірпінської міської ради відбудеться цікавий флешмоб під назвою «Батьківські збори». На активних учасників очікують приємні сюрпризи та подарунки!

“Будуйте освіту, а не метри!”

Слоган заходу — “Будуйте освіту, а не метри!”. Головна мета — превернути увагу представників місцевої і центральної влади до кричущої потреби в будівництві нових шкіл та садочків, поверненні безкоштовної групи подовженого дня в молодшій школі та створення в освітніх закладах гідних умов для особливих дітей.

Програма заходу

Для дорослих. Ви зможете висловити свою думку за допомогою “відкритого мікрофона”, почути думку експертів, вести діалог з представниками влади і громади, взяти участь у флешмобі, ознайомитися з креативною інсталяцією і картою проблем освіти регіону.
Для дітей. Ваші діти матимуть змогу створити карту бажань, поласувати смачненьким, взяти участь у танцювальному флешмобі, “приміряти” аквагрим, біотату, шкільні зачіски.  А ще на малечу та підлітків очікують фотозона, школа та садочок просто неба, хімічне шоу, іпотерапія, аеродизайн, малювання, створення сувенірів та спортивні змагання.

Читайте ще:  Підсумки тижня від журналістів Служби новин Інформаційної агенції "Погляд"

ЯКЩО НАШИМ ДІТЯМ НЕМАЄ ДЕ НАВЧАТИСЯ, 
ВОНИ ЦЕ РОБИТИМУТЬ ПІД СТІНАМИ МЕРІЇ!

Долучайтеся: https://www.facebook.com/events/312395212674087/

Теги: ірпінь, Освіта, Славська, флешмоб Розділи: Головне, Ірпінь, Новини
share TWEET SHARE share
Схожі публікації