В Ірпені ошукані інвестори перекрили трасу

570 0 0

 

4 серпня ошукані інвестори перекрили трасу в Ірпені.

Все почалося з мітингу під міською радою. Власники незбудованих квартир мікрорайону “Благодатний” прийшли, щоб нагадати владі про себе. Від забудовників люди вимагають виконання зобов’язань за договорами та чекають на зміни.

Це вже не перший мітинг, на який виходять мешканці мікрорайону “Благодатний”. Ще кілька місяців тому вже колишній міський голова Володимир Карплюк особисто обіцяв посприяти у вирішенні проблеми. Втім з тих пір справа майже не зрушилась з мертвої точки.

Загалом більше 1000 осіб досі не можуть отримати своє житло, оскільки будівництво заморожене вже протягом 18 місяців. Пані Альона продала все, щоб придбати затишну оселю для свого сина.

Спершу будівництво йшло нормальними темпами, але згодом — майже не розвивалось. Її як, і інших інвесторів, годували обіцянками, казали лише трохи почекати. Сумнівів у тому, що квартири добудують тоді ще не було.

Зараз вона з чоловіком та 6-ти річним чином мусить винаймати житло та лише сподіватися на зміни на краще.

З представників міської влади під час мітингу до людей ніхто не вийшов. Але приїхав народний депутат Віталій Купрій. Пояснював, що справою мають займатися правоохоронні органи.

Читайте ще:  Газові проблеми та захмарні штрафи — основні питання, які обговорили в Ірпені на форумі підприємців

Потому інвестори перекрили рух транспорту на виїзді з Ірпеня і отримали реакцію від виконувачки обовязків Ірпінського міського голови Анастасії Попсуй. Вона зустрілась з мітингувальникам і пообіцяла посприяти у вирішенні проблеми.

Під час акції мітингуючі підписали звернення до прокуратури. Люди сподіваються, що можливо таким чином вдасться вплинути на забудовників.

Теги: благоустрій, Влада, забудова, ирпень, Інвестори, Ірпінська рада, ірпінь, Ірпінь онлайн, київщина, Погляд, Приірпіння, протест Розділи: Новини
share TWEET SHARE share
Схожі публікації
Залишити коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *