В Ірпені демонтують капітальну будівлю, що розміщена на землях комунальної власності?

728 0 0

В Ірпені демонтують капітальну будівлю, що розміщена на землях комунальної власності?

11 вересня о 9:00 розпочнеться засідання виконавчого комітету Iрпiнської міської ради.

Найцікавіші з питань — розцінки за надання платних освітніх та медичних послуг, погодження тарифів на міські пасажирські перевезення і вартості проїзду для школярів, демонтаж капітальної будівлі на землях комунальної власності та частини житлового будинку.

У порядку денному — питання про відведення місць та обладнання стендів, дошок оголошень у людних місцях для розміщення матеріалів політичної агітації. Відчувається, що наближаються вибори.

На засіданні розглянуть питання про уповноваження КП “Контроль благоустрою міста” та муніципальної варти щодо складання протоколів про адміністративні правопорушення.

У нашому місті знову готуються до проведення відкритого художнього пленеру “Намальований Ірпінь”. З одного боку — увічнення рідного урбанізованого краю, з іншого — витрати коштів.

Платні медичні послуги пов’язані з терапевтичною, хірургічною, ортопедичною, дитячою стоматологією, які надаються КНП “Ірпінська стоматологія”, а також з оплатою за проходження інтернатури.

А ще у членів виконкому просять дозвіл на проведення безкоштовної акції з роздачі негазованої води і відеозйомки.

Читайте ще:  В Бучі відбулась сесія міської ради

Теги: благоустрій, забудова, Земля, ирпень, Ірпінська рада, ірпінь, київщина, Медицина, Муніципальна варта, Намальований Ірпінь, Освіта, Приірпіння, школа Розділи: Ірпінь, Київщина, Новини
share TWEET SHARE share
Схожі публікації