В Гостомелі відбулось засідання виконкому

548 0 0

 

6 червня в Гостомельській селищній раді відбулось чергове засідання виконавчого комітету. На порядок денний винесли близько п’ятнадцяти питань.

На початку засідання затвердили план роботи та графік засідань виконавчого комітету селищної ради на друге півріччя 2018 року.

Але основною темою постали питання відділу містобудування та архітектури. Тож, земельним ділянкам та житловим будинкам присвоїли адресні номери. Дозволили облаштування літнього майданчика біля кав’ярні “Львівська майстерня кави”, та погодили розміщення рекламних конструкцій.

Перший заступник селищного голови Василь Саєнко доповів про затвердження тарифів на послуги з утримання будинків та прибудинкових територій, що надаються Будинковолодінням № 1 Київського квартирно-експлуатаційного управління Міністерства оборони України. Також виділили кошти на матеріальну допомогу та надали дозвіл на зрізання аварійних дерев.

Читайте ще:  В Ірпені рух по вулиці Мечникова змінено на односторонній: тут прокладатимуть тротуар

Теги: благоустрій, Будівництво, Влада, Гостомель, Грощі, Депутати, екологія, забудова, засідання, Земля, ирпень, київщина, міська рада, Погляд, Приірпіння, Ремонт, Селищна рада, сесія Розділи: Гостомель, Новини
share TWEET SHARE share
Схожі публікації
Залишити коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *