В ДАБІ хочуть змінити концепцію контролю за будівництвами

795 0 0

 

ДАБІ повертається обличчям до інвесторів і водночас впроваджує заходи для зменшення незаконних будівництв, – про це під час брифінгу заявив голова Держаної архітектурної-будівельної інспекції України Олексій Кудрявцев. Зміни у дозвільній системі, децентралізація, робота гарячої лінії та громадської приймальної сприяють зниженню правопорушень у будівельній галузі. Наразі в Україні 100 новоутворених органів, які контролюються безпосередньо громадою.

Але в органах самоврядування доволі часто зловживають отриманими повноваженнями. В такому разі — можлива перевірка місцевого відділу ДАБК.

Про факти правопорушень у будівельній галузі можна повідомляти на електронні сервери ДАБІ, зазначив Олексій Кудрявцев. Навести лад у будівельній галузі має допомогти введення нових державно-будівельних норм. А також ухвалення законопроекту 1766/1, який у 1 читанні нардепи мають розглянути вже у вересні.

Крім, того, у ДАБІ Украни хочуть змінити концепцію контролю за будівництвом, щоб інспектори мали можливість оглянути будівництво на різних етапах спорудження. Тим часом, в мінюсті активно впроваджують систему електронних послуг. Відтепер повідомити про будівництво приватного будинку, який менше 300 метрів квадратних, можна за кілька хвилин.

Читайте ще:  Ліси Бородянщини потерпають від короїда

Автоматизація повідомлення про початок будівництва не лише допоможе громадянам, а й унеможливить втручання корумпованих посадовців у цей процес.

Теги: благоустрій, Бородянка, Бородянський район, Буча, виконком, Вишгород, Влада, Ворзель, Гостомель, Земля, ирпень, київщина, коцюбинське, Погляд, Приірпіння, Прокуратура, сесія Розділи: Київщина, Новини
share TWEET SHARE share
Схожі публікації
Залишити коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *