Уряд виділив 7,4 млн грн на ремонт вишгородського стадіону на території СШ “Сузір’я”

663 0 0

Капітальний ремонт спортивних майданчиків на території школи “Сузір’я” у Вишгороді триває вже більше року. За цей час територію розчистили і засипали щебнем. На цьому роботи були призупинені.

Але процес знову відновиться, адже уряд країни виділив 7,4 млн грн на ремонт стадіону.

Також виділено кошти на реконструкцію Димерської районної лікарні Вишгородського району, а саме 12,3 млн грн.

Цього року уряд асигнував понад 6 млрд грн на реалізацію в регіонах соціально-економічних проектів та інвестиційних програм, що сприятимуть розвитку територій. Зокрема, 4,05 млрд. грн. виділені з Державного фонду регіонального розвитку, ще 2,11 млрд грн регіони отримають через субвенцію з бюджету. Ці кошти будуть спрямовані на будівництво та ремонт різних об’єктів, яких потребують мешканці  конкретного міста, села, ОТГ – дитячих садочків, шкіл, медичних закладів та оснащення їх сучасним обладнанням, на будівництво і ремонт доріг, мереж водопостачання та вуличного освітлення, щоб забезпечити комфортні умови для життя.

“Ми зберігаємо і підсилюємо, підвищуємо відповідальність місцевих органів влади. З 3,5 млрд до 6 млрд зріс Державний фонд регіонального розвиту. Додатково ми виділили цього року з бюджету ще понад 2 млрд грн,, які будуть спрямовані на будівництво та ремонт об’єктів, потрібних мешканцям міст, сіл та селищ. Будуть модернізовані тисячі нових об’єктів – доріг, шкіл, стадіонів, поліклінік, котелень. Ми будемо допомагати територіям модернізувати інфраструктуру”, – зазначив прем’єр-міністр Володимир Гройсман.

Читайте ще:  У вишгородській лікарні з’явився мобільний рентгенапарат

В Київській області виділені урядом кошти будуть використані на будівництво, ремонт та утеплення понад трьох десятків садочків, шкіл, спортивних об’єктів та об’єктів культури.

Джерело: Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету міністрів України

Теги: виділено кошти, Вишгород, Вишгородський район, Димер, Кабінет Міністрів України, ремонт стадіону, спорт, стадіон, уряд Розділи: Вишгород, Новини
share TWEET SHARE share
Схожі публікації
Залишити коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *