«Урок мужності» для васильківських школярів

460 0 0

«Урок мужності» для васильківських школярів

На передодні Дня захисника України військовослужбовці Бригади тактичної авіації повітряного командування «Центр» Повітряних Сил Збройних Сил України 8 жовтня провели «урок мужності» для учнів 9 класу Васильківської ЗОШ №8.

«Урок мужності» у Васильківській школі №8
Зі школярами зустрівся ветеран АТО, солдат контрактної служби Сергій Туганбаєв та капелан військової частини отець Георгій. У своїй бесіді з молоддю вони розповіли про любов до Батьківщини, турботу про свій народ, готовність до виконання громадянського і конституційного обов’язку із захисту національних інтересів, цілісності, незалежності України, сприяння становленню її як правової, демократичної, соціальної держави.

«Урок мужності» у Василькові
Зустріч відбувалася у рамках національно-патріотичної підготовки дітей та молоді, з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг українського народу та задля сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу у суспільстві та молоді.
Інформація офіцера-прес-секретаря бригади тактичної авіації, старшого лейтенанта Олексія Наріжного

Читайте ще:  Свято захисників України у Василькові

Теги: «урок мужності», бригада тактичної авіації, Васильківська ЗОШ №8, військовослужбовці, День захисника України, Збройні сили України, учні Розділи: Васильків, Новини
share TWEET SHARE share
Схожі публікації