“Укртрансгаз” хоче реконструювати компресорну станцію в Яготині

1073 0 0

"Укртрансгаз" хоче реконструювати компресорну станцію в Яготині

“Укртрансгаз” оголосив тендер на закупівлю робіт по проекту  “Реконструкція компресорної станції “Яготин”. Завершити та підписати угоду з переможцем у торгах планується здійснити 1 жовтня цього року. Очікуваня вартість проекту становить 2,5 млрд грн .

Основними складовими виконання робіт передбачено:

  • проектно-вишукувальні роботи ;
  • пам’яткоохоронні роботи;
  • будівельні роботи;
  • роботи з пусконалагоджування змонтованого обладнання;
  • навчання та підготовка виробничого персоналу;
  • забезпечення введення об’єкту в експлуатацію.

Реалізація проекту передбачає, що до 2021 року на станції мають спорудити новий компресорний цех з встановленням чотирьох газоперекачувальних агрегатів з приводом від газотурбінних двигунів потужністю 14-16 МВт кожний та необхідною інженерною інфраструктурою. Використання сучасних агрегатів із високими екологічними показниками та показниками ефективності дозволить забезпечити транспортування природного газу в обсягах близько 50 млн куб. м на добу, або 16,5 млрд куб м на рік.

Компресорна станція «Яготин» є однією з ключових в забезпеченні транспортування газу власного видобутку . Навіть у випадку реалізації сценарію «нульового транзиту» цей об’єкт буде задіяний у транспортуванні природного газу споживачам України.

Читайте ще:  На Фастівщині буде новий голова райдержадміністрації

Крім того станція забезпечує транзит газу з газопромислових управлінь «Шебелинкагазвидобування» та «Полтавагазвидобування», а також приймає участь в процесі закачування газу в ПСГ (підземні сховища газу). Станція компримує (стискає) газ для його подальшого транспортування магістральними газогонами «Шебелинка – Диканька – Київ», «Шебелинка – Полтава – Київ», «Єфремівка – Диканька – Київ».

Розділи: Без рубрики, Новини, Яготин
share TWEET SHARE share
Залишити коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *