Участь Максима Плешка у програмі “Кандидат” — одна з ланок політичної карплюківської кампанії?

1220 0 -1

Участь Максима Плешка у програмі “Кандидат” — одна з ланок політичної карплюківської кампанії?

Не встигли ірпінці насолодитися смішним роликом, в якому увічнено участь лідера фракції “Нові обличчя” Максима Плешка в програмі “Кандидат” (112 канал), як наш герой гнівно відреагував на відео, звинувативши авторів у “брехливому” монтажі.

З часів появи на громадському ірпінському небосхилі Плешко швидко посів свою нішу в політичному житті регіону. Певним чином цьому сприяли його емоційні згадки про активну участь у подіях на Майдані, головування в Асоціації власників квартир Ірпеня.

Депутатство у міській раді, помножене на посаду керуючого справами міськвиконкому, давало певну фінансову стабільність. Проте, можливо, не вистачало важелів впливу і кабінет був “затісний”, щоб “розгулятися”.

Позбувшись посадового крісла, Плешко поступово перекочував до політичної клоунади. Незвична, нерідко шокуюча поведінка, надмірна емоційність, манера одягатися, коментарі на адресу незаангажованої громади, часом образливі, — усе це стало частиною оригінального образу, який було створено.

Личина паяца — з одного боку, і здобута університетська освіта з відзнакою та ступінь кандидата філософських наук — з іншого. Це вносить дисгармонію у сприйняття Плешка як реальної людини. Швидше — як персонажа буфонади — комедії, де переважає гротеск.

Читайте ще:  В останній день вересня Бориспільщина відзначила День усиновлення

Участь Максима Плешка у програмі “Кандидат” — одна з ланок політичної карплюківської кампанії?

Максим старанно виконував відведену йому роль: дерибанні голосування у міській раді як керівника фракції “Нові обличчя”, організація агітаційної роботи ЗМІ, наближених до тодішнього мера Ірпеня Володимира Карплюка, участь у політичних акціях тощо.

Можливо, статус безробітного мерського радника, який перебуває на утриманні своєї дружини, що займається бізнесом (зокрема й прокатним), уже й набрид емоційному політику. Але хлібна посада довго не вимальовується.

Певне чином і нереалізовані амбіції підштовхнули Плешка до того, щоб спробувати власні сили у великій політиці. Але зрозуміло, що цей шлях — дуже важкий, особливо для початківців. Добре, якщо у тебе є 5 млн доларів — саме стільки, як відомо з різних джерел, “коштує” прохідне місце до Верховної Ради у партійному списку.

Водночас є інші можливості пробратися до парламенту. Наприклад, організатори політичного шоу “Кандидат” (112 канал) пообіцяли, що його переможці отримають те заповітне прохідне місце, про яке зазначено вище. Але не називали, від якої партії.

"Дякую, я вклався"

"РЖАКА, СМОТРЕТЬ ДО КОНЦА!"Лідер фракції “Нові обличчя” Маским Плешко поступово перекочував до політичної клоунади. На проект “Кандидат” він посеред літа прийшов у папасі, заявив, що не дурник, віджимався від підлоги, демонструючи фізичні можливості, намагався танцювати перед суддею Шуфричем!Незвична, нерідко шокуюча поведінка, надмірна емоційність, манера одягатися, коментарі на адресу незаангажованої громади, часом образливі, — усе це стало частиною образу Максима Плешка, який дуже хоче стати Народним депутатом по списку партії Рабіновича "За життя"Підтримаєм Плешка РЕПОСТОМ!ДЕТАЛЬНІШЕ — НА САЙТІ: https://www.poglyad.tv/uchast-maksyma-pleshka-u-programi-kandydat-odna-z-lanok-politychnoyi-karplyukivskoyi-kampaniyi/Відео: 112 канал

Опубліковано Погляд Приірпіння – інформаційна агенція Вівторок, 28 серпня 2018 р.

На проекті Плешка зустрів як ведучий програми колишній одіозний регіонал Нестор Шуфрич. Потенційний кандидат має за дві хвилини презентувати власну програму чи законопроект, або поділитися своїми думками, як розвиватися Україні.

Читайте ще:  Мотодрайв Вир яскравих емоцій, порція адреналіну та ревіння моторів - Мотокрос

Плешко посеред літа прийшов у папасі, пояснив, що він не дурник, віджимався від підлоги, демонструючи фізичні можливості, намагався танцювати.

Замість тюрем, Максим бажає корупціонерам та хабарникам смерті. Водночас кандидат самовпевнено заявив, що 47% ВВП України перебуває у тіні, й він знає, як ці кошти звідти вивести. Смішно це чути від того, хто бере участь у дерибанних схемах, голосуючи у раді за “потрібні” рішення.

Участь Максима Плешка у програмі “Кандидат” — одна з ланок політичної карплюківської кампанії?

Після демонстрації ролика та реакції незаангажованої громади Плешко пустився розносити авторів згаданого проекту, звинувачуючи у монтажі, виправдовуватися, що, мовляв, не знав, хто за цим стоїть.

Говорять про розкол у новообличчівській команді після відставки Карплюка з посади міського голови. Проте мені мало в це віриться. Адже будь-яка інформація, навіть негативна, — це певний поголос.

Швидше за все, участь Плешка у шоу — це одна з ланок політичної кампанії, покликаної привести Господаря до парламентського недоторканного корита. Адже маріонеткам важко позбавитися фінансової залежності.

Розділи: Головне, Ірпінь, Київщина, Новини
share TWEET SHARE share