У заплаві річки Ірпінь облаштують новий ринок, а базар, що у центрі міста — можливо, перенесуть

1860 0 0

У заплаві річки Ірпінь облаштують новий ринок

Його хочуть незаконно збудувати за межами міста на землях сільськогосподарського призначення, які не можуть переводитися під ринок. Окрім того, річка має захисну зону 50 метрів, у якій будь-які роботи заборонені.

Місцева влада планує у заплаві облаштувати новий ринок, а базар, який знаходиться у центрі Ірпеня, — перенести. Пенсіонерів, які виживали за рахунок городів, позбавляють можливості обробляти землю.

Інформація про це оприлюднена на одному із сайтів, який подає слова начальника відділу містобудування та архітектури Михайла Сапона.

Посадовець розповідає, що у заплаві р. Ірпінь, на вул. Підгірній між парком Письменників і набережною, збудують великий ринок.

Мовляв, це питання вже вирішено. Земля знаходиться у приватній власності. Люди, які її обробляють, мають розуміти, що працюють на чужій території.

У заплаві річки Ірпінь облаштують новий ринок, а базар, що у центрі міста — можливо, перенесуть

Сапон стверджує, що суперечливі питання вирішено. Роботи розпочнуться восени після збору врожаю.

На новому ринку буде велика парковка та підключать усі комунікації. Для кожного виду продукції буде окрема зона.

Про ринок по вул. Соборній Сапон каже, що, можливо, його перенесуть. Остаточно це ще не вирішено, але питання на розгляді. Він жаліється, що цей ринок “значно ускладнює пересування автотранспорту”.

Читайте ще:  Генплан Гостомеля: голосування чи змова?

Розташування ринку у заплаві створить численні проблеми для жителів, зокрема й екологічні. Туди незручно добиратися, особливо людям похилого віку, маломобільним громадянам.

До того ж реалізатори продукції стверджують, що на околиці міста в них не буде достатньої кількості покупців, що приведе до втрат прибутків. Відповідно до цього — й зменшення надходжень до міського бюджету.

Отже, ірпінські можновладці поступово витісняють малий бізнес та реалізаторів продукції із центру міста та готують заплаву під забудову, “підтягуючи” відповідну інфраструктуру..

Теги: екологія, забудова, заплава, Земля, ирпень, Ірпінська рада, Ірпінський ринок, ірпінь, київщина, Приірпіння, Сапон Розділи: Ірпінь, Київщина, Новини
share TWEET SHARE share
Схожі публікації
Залишити коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *