У Вишневому шукають офіцера II Світової війни

548 0 0

Директор історико-краєзнавчого музею Вишневого Вадим Бухаров звертається до вишнівчан за допомогою у визначенні особи офіцера військово-повітряних сил СРСР, зображеного на фотографії.

Цей офіцер дуже добре знав нашого земляка, героя громадянської війни, учасника Великої Вітчизняної війни і одного з перших професійних фотографів Вишневого – Меланченко Дмитра Івановича, про що свідчить дарчий напис на звороті фотографії. Готується окрема публікація, йде збір матеріалу, який дозволить найбільш повно відобразити його життя і діяльність”, – поділився інформацією Вадим Буханов.

У майора ВПС СРСР на кітелі є знак про закінчення військово-повітряної академії СРСР (або імені Ю. Гагаріна або імені професора М.Є. Жуковського). У 1981 році йому було, на вигляд, 30-35 років. Він або уродженець Вишневого, або міг перебувати в Вишневому в гостях у своїх родичів, або проїздом, випадково познайомився з Дмитром Меланченко.

Також історико-краєзнавчий музей поділився даними й про Дмитра Івановича Меланченко. Відомо, що він  мешкав у Вишневому, за адресою: вул. Святошинська, 20 (колишня вул. Калініна), «красвоенлета» 30 розвідувального авіазагону, який з 1919 року по 1923 рік воював на фронтах Громадянської війни і був нагороджений одним з перших орденів Червоного прапора, а потім з 1943 року по 1945 рік воював у складі 60-ї армії Черняховського на фронтах Великої Вітчизняної.

Директор музею зазначив, що буде вдячний за будь-яку інформацію, як про Дмитра Івановича, так і про офіцера, зображеного на фотографії.

Читайте ще:  Поліція спростувала інформацію про спробу викрадення школярки у Борисполі

Теги: #Вишневе#офіцер#історія#музей# Розділи: Вишневе, Київщина, Новини
share TWEET SHARE share
Залишити коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *