У Вишгородському історико-культурному заповіднику провели фестиваль “Поезія кераміки”

498 0 0

У Вишгородському історико-культурному заповіднику провели фестиваль керамічного мистецтва “Поезія кераміки”. До музею гончарства завітали діти з Дарницького району м. Києва. Вони перемогли у київському конкурсі з кераміки, а тепер демонструють свої вироби у вишгородському заповіднику. У рамках фестивалю відбувся і яскравий концерт.

Приймала талановиту молодь Києва директор Вишгородського заповідника Влада Литовченко.

Фестиваль “Поезія кераміки” проводять раз на два роки. В ньому брали участь діти усіх шкіл міста Києва разом зі своїми викладачами. Кращі роботи були представлені на виставці в одній з київських шкіл. У вишгородському музеї гончарства виставка буде працювати до завершення літніх канікул.

У конкурсі з кераміки брали участь діти різного віку, всі вони вже мають певні досягнення у цій сфері. У вишгородському музеї демонструють свої роботи вперше.

На цьому співпраця між Вишгородським заповідником та Дарницьким районом Києва не завершується, проводити спільні культурні заходи планують і надалі.

Після мистецького фестивалю усі діти вирушили на художній пленер, де зробили замальовки вишгородських краєвидів та історико-культурних ландшафтів.

Читайте ще:  49 сесія Ірпінської міської ради. Курс на забудову незмінний

Теги: благоустрій, Вишгород, день в історії, Діти, Заходи, Земля, київщина, Мистецтво, музей, Погляд, Приірпіння, свято, Творчість, Фестиваль Розділи: Вишгород, Новини
share TWEET SHARE share
Схожі публікації
Залишити коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *