У Вишгороді збудують олімпійську базу зимових видів спорту

435 0 0

 

У Вишгороді збудують олімпійську базу зимових видів спорту. Таке рішення прийняли на сесії Вишгородської міської ради. На початку засідання взяв слово начальник управління фізичної культури та спорту Київської обласної держадміністрації. Він зазначав потенціал в українських спортсменів високий, а ось тренувальних баз зовсім обмаль. І саме Вишгород має можливість отримати такий об’єкт.

Базу зимових видів спорту планують розташувати на Вишгорі. Там облаштують спеціальний гірський схил та багатофункціональний зал за кошти обласного бюджету. Місто отримає нові робочі місця, відтак, втрачати такий шанс не варто, зазаначив Вишгородський міський голова.

Тож, депутати міськради таку ініціативу підтримали. Говорили на сесії і про проблемні питання. Зокрема про будівництво по вулиці Кургузова. Там Домобудівний комбінат № 4 будує вже четверту висотку. ДАБІ ще в травні встановила ряд порушень та склала припис про припинення будівництва. Але на це забудовники не зважали. Тож на сесії міськради ухвалили рішення звернутись до уповноважених органів щодо всіх порушень.

Крім того, на сесії Вишгородської міськради ухвалили дату святкування Дня Міста. Цьогоріч свято відзначатимуть 8-го вересня.

Читайте ще:  У Боярці відкрили пам’ятну дошку на честь воїнів УНР

Теги: Вишгород, Влада, Діти, Земля, Зимові види спорту, київщина, олімпійська база, Погляд, спорт Розділи: Вишгород, Новини
share TWEET SHARE share
Схожі публікації
Залишити коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *