У Вишгороді відкриється новий ринок

1730 0 -1

Сучасний, красивий, просторий! Вам більше не потрібно буде мотатися у Київ за продуктами і господарськими товарами. У Вишгороді у середині вересня з’явиться новий ринок, повідомляє vyshgorod.city.

Нові будинки ростуть у Вишгороді як гриби після дощу. На жаль, інфраструктура нашого міста за темпами збільшення житлового фонду не встигає: у нас немає ні клубу, ні кінотеатру, ні навіть власного ринку. Все це є в Києві (благо вишгородцям – столиця набагато ближче, ніж для жителів більшості районних центрів), тим не менше, це не зовсім зручно. Уявіть, що вам потрібно просити сірники у сусідів щоразу, коли необхідно запалити плиту.

Хто і коли відкриє в Вишгороді клуб і кінотеатр? Відповіді немає. Поки що це не більше ніж мрії, а ось власний ринок, схоже, нарешті став реальністю. Будівництво цього об’єкта практично завершено. Новий ринок знаходиться за адресою вул. Набережна 2-в, між новим “Екомаркет” і заправкою WOG. Хоча “новий” не зовсім підходяще прикметник: це, фактично, єдиний ринок в місті і вже у вересні ви зможете оцінити переваги шопінгу в цьому маркетплейсе.

Читайте ще:  Гостомельський гамбіт

Починаючи будівництво ми переслідували кілька цілей. По-перше, щоб люди перестали їздити на ринок до Києва. По-друге, створити ринок європейського типу, на території якого є все необхідне і для продавців, і для покупців, – розповідає керівник проекту Ігор Тихан.

Все необхідне – це водопровід, каналізація, повноцінні туалети (не “біо”, а просторі, зручні вбиральні), достатня кількість джерел світла. Не кожен столичний ринок може похвалитися таким рівнем “упакованості”.

Новий ринок буде спеціалізуватися на продуктах харчування і господарських продуктах. Він запропонує вишгородцям понад 100 робочих місць, “соціальні” місця для продавців (пенсіонерів, які торгують власною продукцією) і приємні ціни для покупців.

Теги: Вишгород, Вишгородський ринок, ринок Розділи: Вишгород, Новини
share TWEET SHARE share
Схожі публікації
Залишити коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *