У Вишгороді відкрилася школа юного бджоляра

965 0 0

12 червня у Музеї давньоруського гончарства ВІКЗ стартувала школа юного бджоляра, до якої запрошують дітей віком від 7 до 15 років.

Записалися до школи у перший день її роботи близько десятка юних вишгородців. Діти приходили і самі, і в супроводі батьків – і хлопчики й дівчатка. Серед них немало тих, чиї батьки чи дідусі займаються бджільництвом, і діти хотіли б продовжити сімейну справу.

На ознайомчому занятті діти дізналися загальну інформацію про медоборне ремесло, про термінологію пасічників тощо.

А 14 червня почнеться основний курс початкового циклу школи юного бджоляра. Він розрахований на п’ять занять, які проходитимуть у форматі майстер-класів, під час яких діти отримають і теоретичні знання, і спробують дещо зробити практично. Зокрема, дізнаються про утримання бджіл на пасіці, про історію створення вулика, про особливості будови бджоли та життя її в рамках сім’ї, тощо.

Завідувач еспозиції “Від бортництва – до вуликового бджільництва”, керівник школи юного бджоляра Олексій Скоростецький, педагог за фахом, і пасічник зі стажем за покликанням, знає, як у доступній і цікавій формі подати матеріал. Він зауважує, що після проходження першого етапу занять можна буде запропонувати дітям наступний, уже вищого рівня.

Читайте ще:  З’явився новий путівник пам’яток Вишгорода

Для дітей, які бажають зайнятися бджолярською справою, але не зможуть записатися на нинішній набір, пізніше буде оголошено новий.

А на черзі – для дорослих запрацює товариство пасічників–початківців. Вочевидь, довго чекати цієї події не доведеться, бо вже є немало бажаючих долучитись до вивчення азів бджолярської справи.

Джерело: прес-служба Вишгородського історико-культурного заповідника

Теги: Вишгород, Музей давньоруського гончарства, школа, школа юного бджоляра Розділи: Вишгород, Новини
share TWEET SHARE share
Схожі публікації
Залишити коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *