У Вишгороді відбувся попередній розгляд проекту змін до Генерального плану

550 0 0

20 липня пройшло засідання Комісії з питань стратегії розвитку міста, будівництва, транспорту та зв’язку. Розгляд питань порядку денного 42 сесії Вишгородської міської ради, зокрема затвердження змін до Генерального плану міста Вишгород.

На сторінці у Facebook секретар Вишгородської міської ради Тетяна Бражнікова зазначила: «Визначили перелік основних питань, розглянули звернення та запросили на наступне засідання представника проектного інституту, архітектора та ін. спеціалістів. Генеральний план — вид містобудівної документації, що регулює містобудівну діяльність в містах і інших поселеннях, визначає умови безпеки мешкання населення, забезпечення необхідних санітарно-гігієнічних і екологічних вимог, раціональне визначення меж землекористувань, зон житлової, суспільної, промислової забудови, територій, що особливо охороняються, зон різної містобудівної цінності, розміщення місць прикладення праці, розвиток інженерно-транспортної інфраструктури, впорядкування територій, збереження історико-культурної спадщини і антропогенних ландшафтів».

Читайте ще:  У Вишгороді працює унікальний інклюзивний театр

Теги: Вишгород, Генеральний план міста, Генплан, засідання, Комісія з питань стратегії розвитку міста Розділи: Вишгород, Новини
share TWEET SHARE share
Схожі публікації
Залишити коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *