У Вишгороді відбулись громадські слухання на тему правопорядку у місті

485 0 0

 

 

У Вишгороді відбулись громадські слухання на тему правопорядку у місті. На засіданні вкотре, підняли проблему нелегальних перевезень. Громадський активіст Арсеній Толстих зазначав, на так званих попутках люди не можуть безпечно дістатися на роботу. Адже нелегали не мають страхування, і в разі ДТП за життя пасажирів не несуть жодної відповідальності. Крім того, перевізники порушують правила дорожнього руху.

У поліції вдавалися до заходів, щоб вплинути на проблему. Зокрема патрулювали територію, щоб нелегали не паркувались у невідведених місцях. Втім, начальник Вишгородського відділу поліції пояснив, згідно чинного законодавства правоохоронні органи не можуть заборонити нелегальні перевезення.

Також представників поліції запитали щодо перевізника, який курсує маршрутом від ЖК Ярославичі до станції метро Петрівка. Цей маршрут є нібито безкоштовним. Хоча насправді за проїзд до Києва люди сплачують 13 гривень. Міський голова зазначив, що про ситуацію знає. Але питання міжміських перевезень вирішуються не на рівні міста.

Представники поліції повідомили — вони неодноразово виходили з патрулюваннями на територію ЖК Ярославичі, щоб спіймати нелегальних перевізників. За фактами порушень склали адміністративні акти. Але нелегали і досі продовжують їздити. До того ж, місцеві мешканці самі не проти таких перевезень.

Читайте ще:  У Вишгороді Національна поліція проводить навчання

Крім того, на громадських слуханнях мешканці міста наголосили на необхідності створення муніципальної варти. Міський голова пояснив, що це питання неодноразово розглядали і раніше, але поки що вирішити його не вдалося. Тож, найближчим часом потребу створення муніципальної варти будуть обговорювати  на сесії міської ради.

 

Теги: благоустрій, Вишгород, Влада, дорога, дороги, київщина, Погляд, Поліція, Приірпіння, Прокуратура, Розслідування Розділи: Вишгород, Новини
share TWEET SHARE share
Схожі публікації
Залишити коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *