У Вишгороді триває будівництво нового дитячого садочку

1205 0 0

У Вишгороді вирішують проблему з нестачею місць у дитячих садочках. У черзі в дошкільні навчальні заклади міста — більш ніж півтисячі дітей. Майже половина з них потрапити в комунальні садочки цього року не зможе. Серед них і син місцевої мешканки Мілени.
Про те, що потрібно записуватись в чергу ще з народження немовляти — Мілена не знала. Тепер її син Марк ходитиме у приватний садочок. Ціна такого задоволення складає більше 2-х тисяч гривень у місяць.
Отже, в батьків, які записуються в чергу з народження дитини — шансів з влаштуванням до садочків значно більше.
Вишгородський міський голова про нестачу місць в садочках знає. Така проблема, в більшості міст. Адже соціальна інфраструктура просто не встигає за темпами будівництва багатоповерхових жилових комплексів.
Вишгородська міська рада намагається вирішувати проблему з нестачею місць у дошкільних навчальних закладах. У місті триває добудова нових корпусів до міських дитячих садочків “Ластівка” і “Чебурашка”. А на провулку Шевченка зводять новий дошкільний навчальний заклад.
Добудова корпусів співфінансується з обласного бюджету. А ось дитячий садочок по вул. Шевченка будують за кошти Вишгородської міської ради. Комунікації до садочку планують провести в жовтні. А до нового року – закінчити настил даху та встановити вікна. Директор підрядної фірми каже, з темпами робіт проблем поки що немає.
Добудова корпусів до існуючих садочків та будівництво нового дошкільного закладу мають повністю вирішити питання з чергами.
За словами Вишгородського міського голови, добудову корпусів планують завершити до кінця цього року. А ось новий садочок — мають здати в експлуатацію вже в травні 2019.

Читайте ще:  На Обухівщині сталося загорання будинку

Теги: благоустрій, виконком, Вишгород, Влада, екологія, забудова, київщина, міська рада, Погляд, Приірпіння Розділи: Вишгород, Новини
share TWEET SHARE share
Схожі публікації
Залишити коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *