У Вишгороді тарифи на сміття зростуть удвічі

413 0 0

 

Щоб приготувати їсти, мешканка Вишгорода Надія бере воду з бювету. Віднедавна воду з крану не використовує, адже вона має неприємний запах.
Сходити у ванну чи попрати одяг також стало випробовуванням.
Таку проблему у Вишгороді має не лише вона. Якість води з під крану не влаштовує багатьох містян.
З’ясувати в чому причина неприємного запаху взявся Дмитро Ромахін. Каже раніше таких проблем з водою не виникало. Вперше відчув сморід від води у квітні, після планової чистки водоканалу.
На цей запах Дмитро спершу не звертав увагу. Але згодом через сморід стало неможливо навіть відкрити кран. Щоб з’ясувати в чому проблема, чоловік вдався до перевірки води.
У Водоканалі конкретних відповідей не давали. Дмитро каже, цілком ймовірно, що якість води погіршилась через дії одного із забудовників Вишгорода Ніка ЛТД. Мовляв, згідно технічних умов вони мали модернізувати насосне обладнання та побудувати новий резервуар для води. Але цього не зробили.
Тож поспілкуватися з керівництвом водоканалу вирішила і наша знімальна група. Проте говорити на камеру у комунальному підприємстві зголосились лише після втручання у справу одного з керманичей міста
Відповіді на запитання дав директор вишгородського водоканалу Георгій Чебан. Він запевняє, скарг до водоканалу, окрім Дмитра останнім часом ніхто не писав.
Але і через зношені труби запаху бути не може, запевняє очільник водоканалу та пропонує знімальній групі спробувати воду з під-крану.
А ось забудовник, про якого згадував Дмитро — свої зобов’язання виконав.
Незалежно від того, чи продовжить будівництво НІКА ЛТД чи інший забудовник — вони будуть зобов’язані реконструювати насосну станцію.
Виходить, що вода у кранах мешканців і та, що подають у водоканалі – різна. Адже за словами Надії, неприємний запах нікуди не подівся.

Читайте ще:  12 висоток на 9 поверхів: ірпінська влада планує забудувати територію колишнього комбінату “Перемога”

Теги: благоустрій, Вишгород, Вишгородський район, Влада, Вода, Водоканал, екологія, забудова, київщина, Погляд Розділи: Вишгород, Новини
share TWEET SHARE share
Схожі публікації
Залишити коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *