У Вишгороді розпочато пляжний сезон

815 0 0

Щойно температура сягнула 30-ти градусів з’явилося чимало бажаючих відпочити на пляжах. У Вишгороді прохолодитися у воді приходять з родинами. Всього у місті є декілька таких територій. Але лише один пляж, що знаходиться за дамбою є офіційним та нещодавно отримав паспорт. Тож, цілком відкритий для всіх . Це зокрема, зазначає заступник Вишгородського міського голови. Територію пляжу вже другий рік поспіль займає ГО “Smile Park”. Саме вони і облаштували це місце, а зокрема, подбали про активний відпочинок. Люди тут можуть зайнятись вейкбордингом, чи взяти на прокат байдарку або катамаран. Хоча, ще зовсім нещодавно ця територія була занедбана.
Щоправда, дістатися сюди нелегко. Міська влада тільки вирішує питання з перевізниками, щоб організувати маршрути громадського транспорту. Але, не зважаючи на це, вже є пляжники, які ніжаться на піску, та купаються у воді. Кажуть, загалом це досить непогане місце для відпочинку. Та і якість води тут також влаштовує.

Але містяни відпочивають і на неофіційних пляжах. Зокрема на невеликих озерах, що розташовані неподалік набережної. Перевага в тому, що близько, є й інші причини.
Довкола чисто, поруч дитячий майданчик. Але є тут і свої недоліки. Зокрема — варто було б почистити озеро.

Читайте ще:  У Вишгороді немає вільних педіатрів і терапевтів: тепер підписувати декларацію ні з ким

У міськраді кажуть, озера і дійсно люблять містяни. Але зробити цю територію офіційно зоною відпочинку поки неможливо.
Крім того є пляжі, де купатися взагалі заборонено. Адже відпочинок там просто небезпечний для життя.
Але, незважаючи на усі заборони, місцеві відчайдухи купаються і там, де це не небезпечно.

Теги: Mісто, благоустрій, Вишгород, Відпочинок, Вода, Діти, екологія, Земля, київщина, Літо, Море, пляжний сезон, Погляд, Приірпіння, Сезон Розділи: Вишгород, Новини
share TWEET SHARE share
Схожі публікації
Залишити коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *