У Вишгороді привітали працівників водного господарства

418 0 0

У Вишгороді привітали працівників водного господарства з їхнім професійним святом. Традиційно цей день в Україні відзначають у першу неділю червня. Але урочисті заходи влаштовують на кілька днів раніше. Робота працівників водного господарств часто залишається непомітною для широкого загалу. Втім, усе, що стосується чистоти водойм та якості води залежить саме від цих людей.

Одне з найважливіших завдань галузі – перерозподіл водних ресурсів. А для того, щоб відслідкувати якість води — працівники цієї сфери вдаються до різноманітних заходів.

Працівники водного господарства контролюють воду, яка потрапляє до водозабірних споруд як Вишгородського водоканалу, так і всіх інших водоканалів України.

Якість води у Вишгородському районі у межах норми, хоча до ідеальних показників їй ще дуже далеко.

Працівники водного господарства контролюють, інспектують та дбають про водні ресурси. За плідну працю усіх причетних, до цієї сфери нагороджували численними подяками. А після того, на них чекав приємний сюрприз – святкова концертна програма з сольними номерами, виступами танцюристів та музикантів, та справжнім шоу від фокусників.

Читайте ще:  В Ірпені за крадіжку засобів для прання поліція затримала безробітну місцеву жительку

А вже офіційно своє свято працівники водного господарства відзначають третього червня.

Теги: Mісто, Вишгород, Водне господарство, київщина, Приірпіння, свято Розділи: Вишгород, Новини
share TWEET SHARE share
Схожі публікації
Залишити коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *