У Вишгороді немає вільних педіатрів і терапевтів: тепер підписувати декларацію ні з ким

263 0 0

В одній із вишгородських груп у соцмережі відбулося жваве обговорення медичної реформи, а саме – відсутності вільних педіатрів та терапевтів для підписання з ними договору. Отже, бажаючі ще є, а лікарів не вистачає.

Місцева жителька Світлана Дундал написала у соцмережі: «Ми ще не вибрали для себе сімейного лікаря, в Вишгороді ні до кого не зверталися. Підкажіть будь ласка, з яким лікарем ще можна підписати угоду».

На що отримала чимало коментарів, один з яких: «Вже усі педіатри зайняті. Сказали після Нового року має прийти новий лікар, тоді будуть місця».

Стосовно терапевтів – така ж ситуація, вільних немає.

Деякі радять не чекати з моря погоди і підписувати декларації у приватних медичних клініках.

Однією з причин відсутності необхідної кількості лікарів – місто росте, розвиток інфраструктури, особливо медичної, не відповідає потребам.

Минулого року головний лікар медичного закладу Вишгородського району пояснював – поліклініка та лікарня не розраховані на таку чисельність населення. Для того, щоб забезпечити кваліфіковану медичну допомогу необхідна будівля удвічі більша. «Лікарня була побудована в 1982 році і була розрахована на 71 тисячу населення району та 20 тисяч — у Вишгороді. Але за останні десять років дуже розрісся район і саме місто. Житлові масиви, які будуються, розраховані на проживання 4-5 тис. осіб. А таких масивів у нас більше десятка. Уявіть, наскільки збільшився по кількості населення тільки Вишгород. І в таких умовах, в яких лікарня працює, дуже тісно», – пояснив головний лікар Вишгородської центральної районної лікарні Іван Клюзко.

Читайте ще:  Марія Чуніна: «Я зрозуміла, що сумую по сцені і вирішила зібрати гурт»

Отже, лікарів не вистачає, приміщення теж. Місцеві жителі змушені отримувати медичні послуги в таких умовах.

 

Теги: Вишгород, Вишгородький район, Лікарі, лікарня, підписання декларацій, поліклініка Розділи: Вишгород, Новини
share TWEET SHARE share
Схожі публікації