У Ворзелі відсвяткували День Незалежності України

535 0 1


24 серпня у Ворзелі, як і в кожному куточку України, відзначили День Незалежності.

Головне державне свято для багатьох ворзелян перетворилося на родинне. Цього дня в в парку біля “Уваровського дому” було чимало локацій, де його мешканці та гості приємно та пізнавально проводили час.

Крім традиційних урочистостей та вітального слова від Ворзельського селищного голови Лариси Федорук, цього дня вручили паспорти юним ворзелянам, вшанували пам’ять про загиблих у зоні АТО воїнів, зокрема Віктора Мельника. Крім того, було вручено грамоти і грошові нагороди учасникам бойових дій на Сході України та їхнім сім’ям, а також кращим ворзельським працівники культури, освіти, культури, медицини та інших сфер діяльності.

Очікуваною подією у селищі став фестиваль “Родинні скарби Ворзеля”, який незважаючи на те, що був організований та проведений вперше, зібрав величезну кількість глядачів та вболівальників за своїх фаворитів.

Святковий фестиваль відкривав славетний і улюблений ворзелянами народний аматорський ансамбль української пісні “Перевесло”.

Мета фестивалю – збереження та відродження родинних традицій, популяризація кращих родинних колективів, літераторів, вокалістів, майстрів народного декоративно-ужиткового мистецтва, артистів, художників, кулінарів, фотографів, різбярів, вишивальниць тощо. Він засвідчив — таланти у Ворзелі є!

Читайте ще:  Бровари в очікуванні навчального року

За високі творчі здобутки в царині культури і мистецтва, за збереження культурно-моральних цінностей сім’ї, кращих родинних традицій рідного селища всі учасники були нагороджені дипломами.


По закінчені церемонії нагородження, всі охочі мали можливість переглянути цикл документальних фільтів День Незалежності. Нескорені”.

Для дітей впродовж святкування функціонувала дитяча зона, із заздалегідь продуманою та підготовленою розважально-ігровою програмою.

Впродовж дня на майданчику ЦК “Уваровський дім” працювала виставка-продаж виробів майстрів Ворзеля та тематичні книжкові виставки Ворзельської селищної бібліотеки ім. Д. Бедзика.

Неабияку цікавість викликала і виставка одного експонату “Перший прапор незалежної України в Ірпінському регіоні”.

Закінчилося святкування пізно ввечері.

Тож залишається побажати ворзельській громаді й надалі такої згуртованості, яку вони проявили під час святкування Дня Незалежності держави.

 

Світлини  з відкритого доступу мережі Internet

 

 

Теги: народний аматорський ансамбль української пісні "Перевесло", фестиваль “Родинні скарби Ворзеля” Розділи: Ворзель, Головне, День Незалежності України, Новини
share TWEET SHARE share