У Ворзелі розпочалися роботи з капітального ремонту школи

613 0 0

У Ворзелі розпочалися роботи з капітального ремонту школи

Ірпінський ЗЗСО №5, що підпорядковується відділу освіти і науки Ірпінської міськради, а територіально знаходиться у Ворзелі, – один із давніших з-поміж інших навчальних закладів Ірпінського регіону.

Впродовж кількох років батьки нарікали, що школа потребує капітального ремонту, управлінці Ірпеня коштів не виділяли, а тому весь тягар ліг на плечі представників місцевої влади. Шукали кошти, де могли, сподівалися на обіцянки можновладців обласної вертикалі влади, утім проблемами ворзельських дітей – майбутнього України мало хто перейнявся. Це й зрозуміло, адже привернути увагу до нагальних питань і навіть вирішити їх можна лише напередодні виборів. Саме тоді, як гриби після дощу, виринають з-під землі радники, депутати, кандидати, «небайдужі», «доброзичливці»  тощо.

Тож, усвідомлюючи нагальність наболілого, Ворзельська селищна влада самотужки взялася до вирішення «шкільного питання». Із місцевого бюджету на капітальний ремонт школи №5 було виділено 7,5 млн. грн.
Крига скресла: після проведення тендерної процедури визначили підрядну організацію, яка буде виконувати роботи з капітального ремонту. За інформацією, вже завозяться будівельні матеріали.

Читайте ще:  Новому ЖК у Тарасівці бути: як продовжується незаконне будівництво

Тож сподіваємося, що 1 вересня школа у Ворзелі зустріне своїх талановитих вихованців не лише дитячим щебетом та безтурботним сміхом, а й утепленим приміщенням та комфортними класами.

 

Фото Ольги Аверіної

Теги: капітальний ремонт, школа утеплення енергоефективні заходи Розділи: Ворзель, Новини
share TWEET SHARE share
Схожі публікації
Залишити коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *