У Василькові з’явиться академічний ліцей

1848 0 1

Васильківська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №3 невдовзі буде перейменована у Васильківський академічний ліцей «Успіх».

У Василькові з’явиться академічний ліцей
Питання про зміну статусу Васильківської школи №3 було винесено на розгляд на 43 чергову сесію Васильківської міської ради VІІ скликання, де депутати проголосували одноголосно за запропоновані зміни.

Як зазначила Лілія Козак, начальник відділу освіти Васильківської міськради, на сьогоднішній день викладацький склад та матеріально-технічна база школи №3 цілком відповідає вимогам академічного ліцею і є найбільшою в місті за кількістю учнів. Їх у закладі сьогодні 1188.

Директор Васильківської школи І-ІІІ ст. №3 Валентина Сережка, вчитель географії вищої категорії, розповіла кореспонденту ІА «Погляд», як зміниться шкільне життя навчального закладу після набуття статусу ліцею.  «Перейменування нашої школи – це виконання умов Закону України «Про освіту», відповідно до якого всі навчальні заклади мають бути адаптовані до НОП (Нової Освітньої Програми), тобто школи І-ІІ ступенів мають стати гімназіями, а ІІІ ступеня (профільне навчання) – ліцеями, – зауважила директор Васильківської школи №3. – Ми завжди намагаємося бути попереду, тож першими в місті подали документи для перейменування та зміни типу закладу, адже у нас є всі можливості, щоб надавати якісну освіту. У своєму статуті ми прописали, що однією з умов ліцею буде прийом учнів до старших класів виключно на конкурсній основі.
Як академічний ліцей ми обрали філологічний напрямок, оскільки маємо потужну філологічну кафедру із 26 вчителів-лінгвістів. Відтепер діти мають змогу вивчати, окрім обов’язкової англійської, ще німецьку та іспанську мови на вибір».

Матеріально-технічна база майбутнього ліцею, на сьогодні є кращою
Директор школи Валентина Сережка вважає, що найкращим компліментом навчальному закладу можу бути лише палке стремління батьків віддати туди свою дитину. Зокрема, в цьому році бажаючих піти в 1 клас школи №3 було більше, ніж наявних місць. Усього було набрано 5 класів по 30 учнів, із яких два класи навчаються за програмами «Інтелект України» і «На крилах успіху», поглиблено вивчаючи математику й іноземну мову. До речі, програма «На крилах успіху» зовсім нова і в школі запроваджена вперше в цьому році.

Читайте ще:  У Васильківському районі поліцейські знайшли наркотики та затримали крадіїв

Нове футбольне поле Васильківської школи №3
Матеріально-технічна база майбутнього ліцею, на сьогодні є кращою, ніж в інших навчальних закладах міста Васильків, хоча й потребує певного допрацювання. Так, школа має чудову спортивну базу: 3 спортивні зали (великий, менший гімнастичний і для потреб початкової школи), нове міні-футбольне поле з штучним покриттям, ігровий майданчик з тренажерами, який відвідують жителі всього мікрорайону. Також є 3 кабінети інформатики, один із яких відведений для занять початкових класів. Найближчим часом планується відкриття інклюзивно-ресурсного центру для дітей з особливими потребами, де вже є один клас інклюзивного навчання, в якому налічується 5 дітей із різними вадами.

Інклюзивний клас Васильківської школи №3

Певні труднощі в навчальному закладі виникають через нестачу інтерактивних дошок, їх у розпорядженні школи є лише дві. Тож є до чого прагнути.

Теги: академічний ліцей, Васильків, Васильківська ЗОШ І-ІІІ ст. №3, Діти, НОП, Освіта, учні, школярі Розділи: Васильків, Новини
share TWEET SHARE share
Схожі публікації