У Василькові вперше запрацювала секція із джиу-джитсу

473 0 0

Відтепер васильківські діти віком від 4 років можуть займатися джиу-джитсу – японською вільною боротьбою – та навчатися прийомам самозахисту без застосування зброї у майстра спорту СРСР із дзюдо з 1977 року, майстра спорту України з ушу Олега Ходоса.

У Василькові вперше запрацювала секція із джиу-джитсу
Секція із джиу-джитсу почала працювати у Василькові на початку листопада й нині активно триває набір усіх бажаючих оволодіти цією старовинною технікою боротьби та самозахисту.

Секція із джиу-джитсу почала працювати у Василькові
«За три роки тренувань у с. Плесецьке Васильківського району я підготував 20 розрядників, тобто всі мої учні у Плесецькому мають якийсь розряд і всі атестовані з джиу-джитсу (отримали сертифікати)», – розповів журналісту ІА «Погляд» Олег Ходос – тренер із 40-річним досвідом, який має таке майстерське звання як перший дан із джиу-джитсу, а також є куратором збірної команди Київської області з ушу-саньда, суддею національної категорії з ушу тощо.

У Василькові вперше запрацювала секція із джиу-джитсу
У Васильківському районі Олег Ходос тренує дітей з 2006 року. Саме тоді він створив клуб самозахисту «Саторі» Київської області. Спочатку заняття проходили в селищах Данилівка, Калинівка, з 2015 року – у Плесецькому, а з осені цього року – у Василькові і Тарасівці.
Варто відзначити, що учениця Олега Григоровича Катерина Дерій 23 листопада на фіналі кубку України у Херсоні здобуватиме звання кандидата в майстри спорту з ушу.

Читайте ще:  Ірпінська ЗОШ №2: всі проблеми вирішать протягом вересня

 

Заняття у Василькові проводяться у центральному корпусі Васильківської школи №2 (спортзал) щовівторка та щочетверга з 18.30 до 20.00 і щосуботи з 9.30 до 11.00. Довідки за телефонами: 0674680483, 0938079950

Секція із джиу-джитсу почала працювати у Василькові

Фото зі сторінки клубу самозахисту «Саторі» Київської області у мережі Facebook

Теги: бойові мистецтва, Васильків, Васильківщина, джиу-джитсу, Діти, заняття, район, секція, спорт, тренування Розділи: Васильків, Київщина, Новини
share TWEET SHARE share
Схожі публікації