У Василькові відбулися тактичні навчання роти охорони

683 0 0

У Василькові відбулися тактичні навчання роти охорони
У Василькові у бригаді тактичної авіації повітряного командування «Центр» Повітряних Сил Збройних Сил України відбулися тактичні навчання роти охорони.

У Василькові тактичні навчання роти о
Навчання проводилися під керівництвом начальника штабу-першого заступника командира військової частини з залученням представника з Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба.

Відпрацювання дій роти охорони під час посилення охорони та оборони важливих об’єктів аеродрому у Василькові
Основною метою проведення тактичних навчань було відпрацювання дій роти охорони під час посилення охорони та оборони важливих об’єктів аеродрому. Відпрацьовувалася протидія нападу диверсійно-розвідувальних груп та відбиття раптового нападу противника.

Для військовослужбовців у Василькові провели практичне навчання з тактичної медицини
Крім того, для військовослужбовців провели практичне навчання з тактичної медицини. Було продемонстровано основи надання домедичної допомоги в умовах бойових дій та повсякденної діяльності військових підрозділів, з використанням медичної аптечки загальновійськової індивідуальної (АМЗІ), та способи безпечної евакуації пораненного з поля бою.

Продемонстровано способи безпечної евакуації пораненного з поля бою

Джерело: Бригада тактичної авіації м.Васильків

Читайте ще:  Васильківські депутати вибороли бронзу серед депутатів міських рад на обласній спартакіаді

Теги: бригада тактичної авіації, Васильків, військові, військовослужбовці, рота охорони, тактичні навачання Розділи: Васильків, Новини
share TWEET SHARE share
Схожі публікації