У Василькові презентуватимуть історичну книгу Андрія Ковальова

423 0 0

11 жовтня об 11.00 в актовій залі Васильківського міського ЦДЮТ, що по вулиці Володимирська, 2, відбудеться презентація книги історика та реконструктора Андрія Ковальова «З Архістратигом на щитах. Нариси до історії Першої російсько-української війни на Київщині 1917-1918 років».

У Василькові презентуватимуть історичну книгу Андрія Ковальова
Досліджуючи архівні документи, що довгий час були засекречені, Андрій Ковальов повернув із забуття історію звичайних васильківців, які встали на захист незалежності України, об’єднавшись у добровольчий батальйон – Васильківський кіш Вільного козацтва. Його книга «З Архістратигом на щитах…» присвячена звільненню від більшовиків Боярки. Однак і для самого автора стало відкриттям, що значну частину населених пунктів Київської області, у тому числі і Київ, звільняли саме жителі Васильківщини. Зустріч буде цікава кожному, а особливо тим, хто цікавиться історією, краєзнавством чи генеалогією.

Довідково: під час Української революції 1917-1921 років Васильків та Васильківський район не раз опинялися у самому вирі драматичних подій. Довгий час більшість документів та свідчень того періоду були засекречені радянською владою.

Читайте ще:  День соцпрацівника: невтомний ірпінський "Червоний Хрест"

Теги: Васильків, Васильківщина, засекречені документи, історичний нарис, історія, презентація книги Розділи: Васильків, Новини
share TWEET SHARE share
Схожі публікації