У Тарасівці планують побудувати новий завод

978 0 0

Тарасівська сільська рада з 23 червня повідомила про розгляд проекту будівництва харчового підприємства з виробництва напівфабрикатів. Пропозиції громади приймаються до 23 липня.

Про це пише офіційний сайт Тарасівської сільської ради.

На ділянці у тарасівській промисловій зоні планують спорудити завод з виробництва тістових охолоджених напівфабрикатів, а також офісні та складські приміщення підприємства. Площа об’єкту становитиме 2,25 га. Розробником проектної документації є ДП «УКДПІЦИВІЛБУД», що відоме своєю участю у розробці планів нового тарасівського кладовища.

Тарасівська сільська рада обґрунтовує доцільність будівництва тим, що завод дасть нові робочі місця та збільшить надходження до місцевого бюджету. Рішення щодо спорудження підприємства прийняли на основі 24 сесії сільської ради від 27 квітня 2017 року. Відповідальний за проект – секретар Тарасівської сільської ради Вікторія Бесарабець.

Остаточне рішення щодо втілення проекту планується прийняти на громадських слуханнях, що відбудуться 25 липня о 10 годині в приміщенні сільської ради Тарасівки.

Читайте ще:  Васильківський район поповниться трьома новими ФАПами

Теги: Будівництво, завод, Тарасівка Розділи: Київщина, Новини
share TWEET SHARE share
Схожі публікації
Залишити коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *