У Тарасівці чергова сесія: проектів рішень ніхто не бачив

313 0 0

30 жовтня о 17 годині Тарасівська сільська рада проведе ХХХIV позачергову сесію. До порядку денного доступ отримали лише члени ради, а проектів рішень не бачили навіть самі депутати.

Новину повідомляє депутат Тарасівської сільської ради у Facebook.

У вівторок у Тарасівці відбудеться позачергове слухання членів сільської ради. На порядку денному – 8 питань. Серед них – зміни до бюджету, декілька земельних питань, питання про надання матеріальної допомоги.

Викликає зацікавлення друге питання, за яким ВУЖКГ Києво-Святошинської РДА планують надати пільгу по сплаті земельного податку. Це може як позитивно вплинути на вартість тарифів, так і бути прикриттям корупційної домовленності між РДА та сільрадою.

Однак дізнатися про рішення, які будуть розглядатися, ніяк не можна. Причина – ні проектних документів, ні загалом порядку денного не було оприлюднено публічно для жителів. Мало того, навіть депутатам не надіслали проектів рішень, а лише документ з порядком денним.

Єдиний спосіб дізнатися про рішення – завітати на позачергову сесію о 17:00, що відбудеться в приміщенні Тарасівської сільської ради, яка знаходиться за адресою Шкільна 4.

Читайте ще:  7 грудня відбудеться сесія Бородянської селищної ради

Теги: позачергова сесія, сесія, сільська рада, Тарасівка Розділи: Києво-Святошинський район, Новини
share TWEET SHARE share
Схожі публікації