У Приірпінні триває операція “Перевізник”

1855 0 0

Операція "Перевізник" - у дії

З метою профілактики аварійності на пасажирському автомобільному транспорті, попередження порушень правил дорожнього руху водіями автобусів, що надають послуги з перевезення пасажирів на території обслуговування Ірпінського відділу поліції з 20.04.2018 до особливого розпорядження Головного управління Національної поліції триває комплекс заходів під умовною назвою “Перевізник”.

Під час заходів особовим складом Ірпінського ВП посилено роботу щодо зміцнення транспортної дисципліни водіїв, підвищення технічної готовності автобусів до експлуатації на вулично-шляховій мережі, документуванню грубих порушень водіями автобусів правил дорожнього руху, перевезення пасажирів понад встановлену кількість, передбаченою технічною характеристикою транспортних засобів.

Від початку заходів було виявлено та задокументовано 1 випадок керування рейсовим транспортним засобом водієм, який знаходився у стані алкогольного сп’яніння.

Крім того, особовим складом Ірпінського ВП складено 59 адміністративних матеріалів щодо виявлених порушень у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху.

Читайте ще:  Незручні новобуди. Мешканці ЖК “Rich Town” Ірпінь скаржаться на проблеми з комунікаціями.

Теги: Ірпінський відділ поліції, операція "Перевізник", Приірпіння Розділи: Новини
share TWEET SHARE share
Схожі публікації
Залишити коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *