У окремих кабінетах Бориспільської міської ради встановлено камери для онлайн трансляції

378 0 0

Задля більшої відкритості й прозорості влади у членів Бориспільського виконавчого комітету з’явилася ідея встановити камери відеозйомки в окремих кабінетах міськради.

Повідомляють “Вісті”.

Так прокоментувала рішення про нововведення Людмила Передерей, керуючий справами Бориспільського виконкому міської ради. За її словами, відеокамера в режимі онлайн невдовзі працюватиме у 305-му кабінеті, де проводяться планові наради, засідання виконкому, інші зустрічі. У актовій залі на другому поверсі адмінбудівлі також передбачена зйомка для онлайн трансляції сесії та інших заходів.

Вартість відеообладнання обійшлася міському бюджету у 68 тис. 987 грн. Роботи виконувало ТОВ «ІМК». «Наразі спеціалісти працюють над покращенням якості звуку, якість відео — ідеальна», — говорить Людмила Передерей.
Вдалося дізнатися, що невдовзі відео з камер транслюватиметься на Ютуб каналі, а також планується пряме включення на сайті Бориспільської міської ради. «Невдовзі електронні посилання на ефір буде опубліковано в окремому оголошенні на сайті Бориспільської міської ради», — пояснила керівник.

Однак, зазначила співрозмовниця, питання, які розглядаються на засіданнях, що стосуються особистих даних громадян, задля захисту приватної інформації, відтепер не озвучуватимуться — оголошуватися буде лише номер питання.

Читайте ще:  У «Борисполі» прикордонники виявили у шістьох громадян Іраку та Ірану підроблені документи

Чи буде транслюватись сесія, що запланована на 18 жовтня, поки не відомо. Людмила Леонідівна пояснила, що це залежить від вчасної доставки додаткової апаратури.

Побачити онлайн, що відбувається у провладних кабінетах можна за допомогою Сектор ІТЗ Бориспільської міської ради.

Розділи: Бориспіль, Новини
share TWEET SHARE share