У Немішаєвому стартувала Школа молодіжного лідерства

1080 0 0

Наприкінці квітня на Бородянщині стартувала Школа лідерства, безкоштовні заняття, які проходять для молоді від 13 до 18 років таких населених пунктів як Немішаєве, Микуличі, Клавдієво-Тарасове, Бабинці, Козинці.

Як повідомляє прес-служба Немішаївської селищної ради, даний проект є одним із напрямків проекту «Енергія поколінь – співпраця молоді та людей старшого віку задля децентралізації» в межах Програми для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку «U-LEAD з Європою» за підтримки Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ) ГмбХ, Ешборн, Німеччина.

Перше заняття у Немішаєвому пройшло 28 квітня і було присвячено темі «Природа лідерства». Експерти ВГО «Поруч» Віра Усик та Кристина Гиренко розповіли учасникам Школи про основи лідерства, що робить людину лідером, як виявити власний лідерський потенціал та провести аналіз ресурсів і обмежень для нарощування лідерського потенціалу.

Працювати Школа лідерства буде щосуботи з 10:00 до 16:00. Місце проведення: Немішаївський міський будинок культури, вул. Б. Хмельницького, 1.

Наступне заняття на тему «Персональний бренд лідера та види лідерства» відбудеться 5 травня. 12 травня пройде заняття на тему «Психологічні засади ефективної комунікації лідера», а 19 травня – «Побудова активної громадської позиції» (місце проведення: Немішаївський НВК, вул. Шкільна, 1).

Читайте ще:  У Вишгороді вшанували День Чорнобильської трагедії

Учасники забезпечуються кава-паузою та обідом. Усі учасники, які відвідали не менше трьох (з 4 занять) по закінченню Школи отримають сертифікати.

Реєстрація учасників через електрону пошту vivayoung70@gmail.com або за номером телефону +380958986296.

Теги: U-LEAD з Європою, Бабинці, Бородянський район, Діти, Клавдієво-Тарасове, Козинці, Микуличі, молодь, Немішаєве, школа, Школа лідерства Розділи: Без рубрики, Бородянка, Новини
share TWEET SHARE share
Схожі публікації
Залишити коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *