У місті Бориспіль 1 вересня горів будинок та склади

623 0 0

У суботу, першого вересня в Борисполя сталося одразу дві пожежі.

Вранці, о 08:53  до оперативно-диспетчерської служби Бориспільського району надійшло повідомлення про пожежу за адресою: м. Бориспіль по вул. Крашенівка.

На місце події негайно було направлено три пожежно-рятувальних відділення 23-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Бориспіль, ДПК “Шторм”, МПО с. Іванків.

Прибувши на місце виклику, розвідкою встановлено, що горить квартира та частково покрівля одноповерхового 3-х квартирного житлового  будинку розміром 20х8 метрів на площі 160  м.кв.  Пожежу було локалізовано о 09:33 на площі 160 м.кв і повністю ліквідовано о 12:25. Внаслідок пожежі вогнем було знищено квартиру на площі 96 м.кв. покрівлю будинку на площі 160 м. кв. На  пожежі отримав опіки плеча І-ІІ ст. син власниці квартири 1964 р. народження, який каретою швидкої медичної допомоги направлений до Бориспільської ЦРЛ.

На пожежі було задіяно 4 одиниці техніки та 14 чоловік особового складу. Причина пожежі та сума збитків встановлюється.

А вже ввечері, о 19:42  до оперативно-диспетчерської служби Бориспільського району надійшло повідомлення про пожежу за адресою: м. Бориспіль по вул. В.Момота.

Читайте ще:  В Ірпені рух по вулиці Мечникова змінено на односторонній: тут прокладатимуть тротуар

На місце події негайно було направлено два пожежно-рятувальних відділення 23-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Бориспіль, ДПК “Шторм”, МПО с. Гора.

Прибувши на місце виклику, розвідкою встановлено, що горить одноповерхова складська будівля   розміром 20х50 метрів на площі 20  м.кв. Пожежу було локалізовано о 20:35 на площі 20 м.кв і повністю ліквідовано о 21:47. Внаслідок пожежі вогнем було знищено пілети на площі 20 м.кв. та пошкоджено стіни і покрівлю складу на площі 20 м. кв.

На пожежі загиблих та потерпілих не виявлено. На пожежі було задіяно 4 одиниці техніки та 10 чоловік особового складу. Причина пожежі та сума збитків встановлюється.

ГУ ДСНС

 

 

Розділи: Бориспіль, Новини
share TWEET SHARE share