У Межигір’ї функціонує унікальний кінологічний центр

360 0 0

Це лише постанова, а могло б бути реальністю. Так пес на ім’я Угрюмий рятує заручників від особливо небезпечного злочинця. Собаці всього 2 роки, але він вже готовий до участі у спецопераціях. Його провідник Василь розповідає, таке ім’я у пса не випадково. Цей пес – один з вихованців унікального кінологічного центру в Межигір’ї. Після втечі Януковича, у 2014 році саме цей кінологічний центр один з перших почав готувати собак для роботи в зоні АТО. Тут кінологи-професіонали навчають своїх вихованців долати страх перед вибухами та стріляниною. Німецька вівчарка Лайт має своє завдання.

Менш ніж за хвилину пес знаходить порох в автівці.

А ось бельгійська вівчарка Ганс проявив себе взагалі блискавично.За лічені секунди собака виявляє та знешкоджує озброєного злочинця.

Втім,  готують тут чотирилапих не лише для охорони та захисту.

Називається така реабілітація – каністерапія. За словами керівника кінологічного центру, вона дуже ефективна.

Кінологічний центр – був єдиним місцем в усій резиденції, куди Янукович приходив двічі на день і без охорони. Після його втечі залишилося лише кілька працівників, які годували тварин за власний кошт. Серед них кінолог та військовий у відставці Петро Вергела.

Читайте ще:  51 сесія Боярської міської ради

Не зважаючи на труднощі центр вдалося не просто зберегти, а й розширити. Тут і нині живуть собаки найрідкісніших та найдорожчих порід.  За часів Януковича їх було 17, зараз вже 83. Петро Вергела знає підхід до кожної з них.

Аналогів такого кінологічного центру немає ніде в світі. Кажуть, це тому, що будували його з душею. Намагалися, щоб собакам було комфортно. Тут навіть підлога така, щоб вони не ушкодили лапи. Крім того, у центрі для вихованців є тренажерний зал та грумерська. Підхід до кожного пса індивідуальний.

Нині на території центру займаються не лише дресируванням та каністерапією. Тут функціонує і VIP- готель для собак. А в майбутньому співробітники центру мріють  організувати школу для підготовки кінологів. Адже якісних фахівців в Україні не так багато.

 

Теги: благоустрій, Вишгород, Влада, Земля, київщина, Погляд, Поліція, рятувальники Розділи: Вишгород, Новини
share TWEET SHARE share
Схожі публікації
Залишити коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

142 queries in 1,865 seconds.