У Макарові відкрили інклюзивно-ресурсний центр

153 0 0

На базі Макарівського районного центру творчості дітей та юнацтва імені Д. Туптала після Різдва відбулося відкриття інклюзивно-ресурсного центру.

За словами директора інклюзивно-ресурсного центру Віра Прокопенко, відкриття такого закладу у Макарові дуже важливе для всього району, адже його послуг потребує понад 200 дітей.

Центр створено для забезпечення прав дітей з особливими освітніми потребами та надання психолого-педагогічної допомоги, забезпечення системного, кваліфікованого супроводу. Тож у центрі є все необхідне оснащення у кабінетах практичного психолога, вчителя-логопеда, вчителя-дефектолога, ЛФК, сенсорної кімнати та кімнати для групових психолого-педагогічних занять.

Серед «цікавинок», «Балакуче» логопедичне дзеркало, яке відтворює запис голосу дитини і надає можливість спостерігати за артикуляцією та вібромасажер Z-vibe, який розроблений для забезпечення цілеспрямованих тактильних сигналів і сенсорної стимуляції в та навколо порожнини рота. А також сенсорна гойдалка для вестибулярного розвитку «Колодка» та «Гніздо-крапля» у лікувально-фізкультурному кабінеті.

Право перерізати символічну стрічку під час відкриття інклюзивно-ресурсного центру було надане голові Макарівського району Тетяні Семеновій та Олександру Гулаку спільно з юними відвідувачами центру.

Читайте ще:  В Броварах запроваджують новітні технології

Джерело: КОДА

Теги: Інклюзивно-ресурсний центр Розділи: Макарів, Новини
share TWEET SHARE share
Схожі публікації