У Києві відбудеться безкоштовний тренінг з надання медичної допомоги тваринам

270 0 0

Віддавна людство намагалося жити в злагоді з природою. Людина розумна приручила багатьох тварин, зробивши їх своїми друзями й захисниками і, назвавши «меншими братами», зобов’язалася не шкодити їм.

Однак, на жаль, сьогодні все частіше можна почути про браконьєрство, про масове знищення чотирилапих та безпідставне знущання над ними.

Тож нагальним буде безкоштовний тренінг з надання першої медичної допомоги травмованим тваринам, який відбудеться  у Києві 26 січня 2019 року.

Про це повідомляє на своїй фейсбук-сторінці UAnimals.

Щоб взяти участь у тренінгу необхідно заповнити анкету за посиланням до 13 січня. Організатори – UAnimals і СANres відберуть 15 учасників.

Волонтерів навчать рятувати тварин з пораненнями, тепловими ударами, хворими на епілепсію, з опіками, при вдавленні та при потопленні.

У рамках тренінгу можна буде дізнатися анатомію собаки, види комплектації аптечок, правила поведінки і підхід до травмованої тварини.

Крім того, на тренінгу розкажуть, як налагодити алгоритм евакуації і впроваджувати методи індивідуального захисту собак.

Читайте ще:  Незаконне будівництво на території ДСО

Теги: UAnimals, алгоритм евакуації, безкоштовний тренінг, методи індивідуального захисту собак, надання першої медичної допомоги, травмовані тварини Розділи: Київщина, Новини
share TWEET SHARE share