У Калинівці на Васильківщині відбудеться легкоатлетична спартакіада

358 0 0

19 вересня о 10.00 на стадіоні смт Калинівка Васильківського району планується проведення легкоатлетичної спартакіади, присвяченої Дню фізичної культури і спорту та в рамках Олімпійського тижня в Україні.
У спартакіаді візьмуть участь учні 7-9 класів 37 навчальних закладів Васильківського району, а це загалом близько 370 дітей.

У Калинівці на Васильківщині відбудеться легкоатлетична спартакіада
У програмі заходу відбудуться змагання з: бігу на 100 метрів, стрибків у довжину, метання м’яча, естафети 4*100 метрів.
Місцем проведення визначено сучасний стадіон Калинівки, де нещодавно було встановлено бігові доріжки з розмітками та стрибкову яму. Таким чином створено всі умови для проведення різних видів спортивних змагань із великою кількістю учасників та вболівальників.

підготовчі роботи до проведення заходу у розпалі
‎Наразі підготовчі роботи до проведення заходу у розпалі. Зокрема, за участю голови Васильківської РДА Владислава Одинця на стадіоні селища Калинівка нещодавно відбулась нарада організаційного комітету з підготовки проведення легкоатлетичної спартакіади, що дає старт XXII-м Спортивним іграм школярів Васильківського району.

Фото – Володимир Нехта

Читайте ще:  Фотофакт: небезпечна гірка в Бородянці

Теги: Васильківщина, Діти, Калинівка, легкоатлетична спартакіада, спорт, спортивні змагання, школярі Розділи: Васильків, Новини
share TWEET SHARE share
Схожі публікації