У Гостомелі створили ініціативну групу із захисту зелених зон

878 0 0

У Гостомелі створили ініціативну групу із захисту зелених зон

У Гостомелі після інциденту з вирубуванням живих сосен створено ініціативну групу із захисту зелених зон.

Про це на своїй сторінці у мережі Facebook повідомив громадський активіст Лаврентій Кухалейшвілі.

Зокрема він зазначив, що це вже 16-а Ініціативна група захисників, яка увійшла до Громадського руху захисту зелених зон Київщини і 1-ша у селищі Гостомель.

Головою Ініціативної групи одноголосно обрали місцевого жителя Антона Кудинова — активного борця за ліс, який вже проявив себе не словами, а справами. Це на нього було здійснено напад, коли він зупиняв групу осіб під керівництвом Ростислава Скуратовського, які встигли зрізати 29 живих сосен. Про цей випадок журналісти ІА “Погляд” інформували у статтях та в новинному сюжеті.

За ініціативи Антона Кудинова  було створено петицію щодо захисту лісопаркових зон Гостомеля, яка набрала необхідну кількість голосів (300) впродовж лише кількох днів.

У Гостомелі створили ініціативну групу із захисту зелених зон

Крім іншого, гостомельська ініціативна група розмістила найбільший у Приірпінні банер завдовжки 40 метрів із захисту зелених зон в Приірпінні.

Але навіть він муляв очі тим нелюдам, які нищать рештки гостомельського лісу: невідомі порізали його в шмаття.

У Гостомелі створили ініціативну групу із захисту зелених зон

Але тільки в єдності — сила! Тож гуртом, як кажуть у народі, не лише “батька легко бити”, а й відстоювати те, що належить громаді — залишки лісу та парки — зелені легені Гостомеля!

Читайте ще:  Захисники зелених зон в Ірпені «збивали» вартість лісових ділянок, які хочуть забудувати, та рахували дерева

 

Фото Лаврентія Кухалейшвілі

Теги: Антон Кудинов, громадський активіст, Громадський рух захисту зелених зон Київщини, зелені легені, ініціативна група, Лаврентій Кухалейшвілі, петиція Розділи: Головне, Гостомель, Новини
share TWEET SHARE share
Схожі публікації
Залишити коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *