У Гостомелі підприємство «Агрохолдинг» забруднює навколишнє середовище

638 0 0

 

Ця штучна водойма знаходиться по вулиці Остромирській в районі Баланівки. Поруч із озером відходів  знаходяться і житлові будинки. Місцеві мешканці благають про допомогу . Вони  втомилися від нестерпного смороду та постійних обіцянок..

Крім того, залишки із штучного озера розповсюджуються по всій навколишній території та зливаються людям у двори та городи. Місцеві мешканці тепер навіть бояться пити воду. Адже вона має рожевий колір та неприємний запах.

Генеральним директором підприємства «Агрохолдинг» є член виконавчого комітету Гостомельської селищної ради – Сергій Завгороднюк. Розмовляти на камеру він категорично відмовився.  Щойно побачив знімальну групу Погляду,  він занурився у свій автомобіль та швидко зник з місця події.

Щоправда, через деякий час на зустріч до журналістів приїздить юрист підприємства «Агрохолдинг» – Станіслав Ковальов.  Він запевняє, з офіційними скаргами ніхто ніколи не звертався.  Каже, у цій ситуації можуть бути винними і місцеві мешканці, які будують каналізації.

Натомість, депутат Гостомельської селищної ради та член комісії з питань екології – Анатолій Туровський розповів , що неодноразово звертався до «Агрохолдингу» та селищної ради. Також передавав звернення людей, які вже кілька років потерпають від цього смороду.

Читайте ще:  На Васильківщині громадські активісти висадили 30 дерев🌲

Підприємство «Агрохолдинг» пообіцяло вирішити проблему через вісім днів. А тим часом люди звернулися до Санепідемстанції аби довести, що викиди на відкриту місцевість є вкрай небезпечними для здоров’я.

Теги: Бородянський район, Буча, Вишгород, Влада, Ворзель, Гостомель, екологія, забудова, Земля, ирпень, Ірпінська рада, Ірпінь онлайн, київщина, коцюбинське, міська рада, Погляд, Приірпіння Розділи: Новини
share TWEET SHARE share
Схожі публікації
Залишити коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *