У Гостомелі на сесійному засіданні  депутатам вручили повістки

518 0 0

 

20-го вересня у Гостомелі відбулась сесія селищної ради. На порядку денному  26 питань. Розпочали  зі звіту про результати виконання громадського бюджету.

Начальник відділу обліку та звітності Алла Закревська повідомила, що до кінця року у бюджеті селища залишилося всього 900 тисяч гривень. Відтак, депутати довго сперечалися на які першочергові питання скерувати ці кошти. В результаті повідомили колегіальне рішення.

Спокійну роботу народних обранців порушили працівники Ірпінської поліції. Вони приїхали до селищної ради вручити нардепам повістки .

Депутат Гостомельської селищної ради, Анатолій Туровський прояснив ситуацію.

Після отримання повісток, депутати знову приступили до роботи. Проголосували за присвоєння звання «Почесного громадянина» Петру Червоному і розібралися у земельних питаннях.

Селищний голова Юрій Прилипко повідомив, що приміщення загальноосвітньої школи № 15, яку мало не закрили, перейшло у власність громади. Погляд поцікавився  майбутнім навчального закладу.

А ще він розповів, що підготовлено проект нової школи. Селищна рада незабаром оголосить тендер на залучення коштів для іі будівництва. І якщо це вдасться  то  15 школу, все ж таки,  закриють.

Читайте ще:  14 травня відбудеться позачергову сесія Немішаївської селищної ради

 

Розділи: Гостомель, Новини
share TWEET SHARE share